آنیسا جعفری‌ مهر و داریوش مرادی به دادگاه انقلاب اسلام‌ آباد غرب احضار شدند

آنیسا جعفری مهر و داریوش مرادی، فعالین فرهنگی اهل اسلام آباد غرب، به دادگاه انقلاب این شهرستان احضار شدند. از این شهروندان خواسته شده تا روز شنبه هشتم خردادماه سال جاری جهت رسیدگی به اتهامات انتسابی در دادگاه مذکور حاضر شوند. این افراد پیشتر در تاریخ ۳ آذرماه سال ۹۹ توسط نیروهای امنیتی بازداشت و در روزهای ۱۷ و ۱۹ آذرماه همان سال با تودیع قرار آزاد شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، آنیسا جعفری مهر و داریوش مرادی، فعالین فرهنگی اهل اسلام آباد غرب، به دادگاه انقلاب این شهرستان احضار شدند.

در این گزارش آمده است، این دو شهروند به اتهام تبلیغ علیه نظام به دادگاه انقلاب اسلام‌ آباد غرب احضار و باید روز شنبه ۸ خردادماه سال جاری در دادگاه مذکور حاضر شوند.

خانم جعفری مهر در تاریخ ۳ آذر ماه ۹۹ و آقای مرادی یک روز بعد از آن، توسط نیروهای امنیتی در اسلام آباد غرب بازداشت و چند روز بعد با تودیع قرار آزاد شدند.

این شهروندان اواخر بهمن ماه ۹۹ نیز به دادسرای عمومی و انقلاب اسلام آباد غرب احضار شده بودند.

بنابر این گزارش، جلسه رسیدگی به اتهامات این دو فعال فرهنگی ۲۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ در شعبه دادستانی دادسرای عمومی و انقلاب اسلام‌آباد غرب برگزار و این شهروندان از اتهام عضویت در یکی از گروه های مخالف نظام تبرئه شدند.

آنیسا جعفری مهر، ۲۷ ساله و دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته زبان‌شناسی دانشگاه کردستان و داریوش مرادی از نویسندگان سایت فرهنگی-ادبی «هساره» است.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s