مجیدرضا سوزنچی، نوکیش مسیحی از زندان تهران بزرگ آزاد شد

مجیدرضا (داوود) سوزنچی کاشانی، نوکیش مسیحی روز پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه از زندان تهران بزرگ به مرخصی اعزام شد. با وصل مرخصی آقای کاشانی به آزادی، وی دیگر به زندان باز نخواهد گشت. مجیدرضا سوزنچی کاشانی در سال ۹۷ توسط دادگاه انقلاب تهران به ۵ سال حبس تعزیری محکوم و این حکم در آذر ماه همان سال توسط دادگاه تجدید نظر استان تهران به دو سال حبس تعزیری تقلیل یافت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از محبت نیوز، روز پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۰، مجید سوزنچی کاشانی، نوکیش مسیحی از زندان تهران بزرگ به مرخصی اعزام شد.

در این گزارش به نقل از آقای سوزنچی کاشانی آمده است: «با توجه به مدت زمان این مرخصی به زندان باز نخواهم گشت و در واقع مرخصی منتهی به آزادی و پایان زمان محکومیت است.»

“مجیدرضا (داوود) سوزن‌چی کاشانی” در تاریخ ۲۷ آبان‌ماه سال ۹۶، در منزل یکی از مسیحیان در منطقه‌ی تهرانپارس تهران توسط ماموران وزارت اطلاعات بازداشت و سپس به بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شد.

وی در ایام بازجویی دو بار توسط ماموران وزارت اطلاعات مورد ضرب و شتم قرار گرفت و دنده‌هایش شکست.

بنابر این گزارش، مجیدرضا سوزنچی کاشانی طی مدت زمان بازجویی از حق دسترسی به وکیل محروم بوده است.

این نوکیش مسیحی در تاریخ ۵ اردیبهشت‌ماه ۹۷ و پیش از آن در تاریخ ۱۸ فروردین ماه ۹۷ در دو جلسه توسط شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران محاکمه و به اتهام “عضویت در گروه‌های تبشیری” و “فعالیت تبشیری” به ۵ سال حبس تعزیری محکوم شد.

این حکم در تاریخ ۲۰ آذرماه سال ۹۷ توسط شعبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر استان تهران به ۲ سال حبس تعزیری تقلیل یافت. وی در نهایت جهت تحمل حبس به زندان تهران بزرگ منتقل شد.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s